...По отношение на тези от 2009 г. са приключени проектите по всички мерки, единствено остават 15 по мярката "Подкрепа за създаване и развитие на микропредприятията".
От тези за 2010 г. ни остават единствено проекти по мярката за обновяване и развитие на населените места, които са свързани с обекти на църквата. Единственият проблем, който ни забавя в момента за тях, са документите, свързани със собствеността, които трябва да ни предоставят от синода и отделните митрополии. И, разбира се, има и отново необработени проекти по мярката за създаване на микропредприятия, тъй като срещнахме технически проблеми. Тя ще бъде затворена до края на септември. По останалите мерки имаме да довършим единични проекти. Удовлетворен съм, че вече приключваме приемите от 2009 и 2010 г.
"Мисля, че персоналните промени, трябва да продължат", казва чешкият премиер. Новата стратегия на ЧЕЗ според него предвижда изместване на акцент от чуждестранна експанзия към осигуряване на енергийна сигурност на Чехия, нови ресурси за производство на електроенергия, главно ядрени. По думите му новият главен изпълнителен директор трябва да поеме ядрената експанзия.
Между 11 и 23% увеличение на цената на тока ни очаква от 2013 г. Причината за оскъпяването на електроенергията е изискването на ЕС от 2013 до 2020 година всички централи, които произвеждат електроенергия да закупуват емисии парникови газове.
sunny_boy написа:Между 11 и 23% увеличение на цената на тока ни очаква от 2013 г. Причината за оскъпяването на електроенергията е изискването на ЕС от 2013 до 2020 година всички централи, които произвеждат електроенергия да закупуват емисии парникови газове.
http://www.bgonair.bg/bg/news/bulgaria/read/do_23_po_skyp_tok_ot_2013_g_/
Назад към Публикации в медиите
Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта